BMW INPA 5.0.6 2020 + NCSEXPERT 4.0.1 + EDIABAS 7.3.0 + SPDATEN V67

Opis programu

INPA to program do diagnostyki komputerowej samochodów marki BMW przy wykorzystaniu interfejsu diagnostycznego K+DC. Przy wykorzystaniu INPY możemy wykonać czynności takie jak odczyt i kasowanie wszelkiego rodzaju kontrolek, błędów silnika, ABS, poduszek powietrza, radia, licznika, klimatyzacji, ASC, DSC, immobiliser.

Nie od dziś wiadomo, że producenci samochodów tworzą jeden sterownik dla jednego modelu samochodu, a następnie ograniczają funkcjonalność pojazdu poprzez np. wyłączenie świateł dziennych, automatyczne domykanie szyb itp.

Dzięki wykorzystaniu INPA wraz z programem NSC Expert jesteśmy w stanie modyfikować ustawienia sterownika włączając funkcje, które zostały wyłączone przez producenta samochodu.

Oto przykładowa lista funkcji wybranych przez Nas z możliwością uruchomienia:

 • automatyczne domykanie szyb
 • regulacja xenonów
 • światła dzienne
 • zamykanie drzwi
 • zmiana jednostek (na przykład kilometry na mile)
 • ustawienia PDC

Instalacja programu

 1. Kliknij na powyższy przycisk i pobierz instalator
 2. Uruchom instalator
 3. Wybierz język Polski lub Angielski
 4. Zainstaluj wszystko na dysku C:/ – jeżeli zainstalujesz na innym dysku nie będzie działał program EDIBAS
 5. Program został zainstalowany! Możesz go uruchomić z pulpitu lub z menu Start

Przykładowa prezentacja

Podejrzyj(otworzy się w nowej zakładce)

Dodatkowe informacje

Instalator, który jest możliwy do pobrania z strony: BMW INPA 5.0.6 2020 + NCSEXPERT 4.0.1 + EDIABAS 7.3.0 + SPDATEN V67 zawiera już wszystkie wymagane do kompleksowej obsługi pojazdów.

Programy instalowane z instalatora to:

 1. NCS Expert – program odpowiedzialny za możliwość odblokowania ukrytych funkcji w naszym samochodzie
 2. EDIABAS – oprogramowanie, które zapewnia komunikację między podłączonym pojazdem z uruchomionym zapłonem lub silnikiem, a programem INPA
 3. SPDATEN – są to bazy danych, które zawierają wszelkie potrzebne informacje do kodowania sterownika przy wykorzystaniu programu NCS Expert

Dzięki powyższym programom zebranym do jednego miejsca jesteśmy w stanie modyfikować swoje BMW w zaledwie kilka minut od instalacji i podłączenia interfejsu diagnostycznego K+DCANdo wejścia OBD.

Dodatkowo serdecznie zapraszam do polubienia naszego FanPage na Facebooku o wdzięcznej nazwie takiej jak nasza strona CentrumPobierania.pl.

Pobieranie paczki programów